Skip to content

O nás

Kto sme

Dvaja priatelia – Lucia a Robo. Lucia - ilustrátorka a výtvarníčka hopsajúca na voľnej nohe pre vás ťuká články na rôzne témy, o ktorých sa postupne dozviete a Robo - webový vývojár - tiež hopsajúci si na voľnej nohe., ktorý stojí predovšetkým za technickou stránkou tohto blogu ;)

Prečo to robíme

Tento blog vzniká v jedinečnom čase, kedy celý,
celučičký svet kvári jedna spoločná téma – korona vírus (COVID-19), ktorý sa
rozšíril na všetky kontinenty, postihol všetky rôzne krajiny – veľké i malé,
zasiahol nás v podstate nepripravených.

Čo je našim zámerom

Napadlo nám zdieľať na jednom mieste všelijaké užitočné informácie, návody, tipy, podnety. Internet je plný viacero dobrých článkov a iniciatív, avšak vyžaduje si to bystrú myseľ a čas poňať to všetko, preto sa posnažíme utvoriť obsažnejší celok. Takto chceme povzbudiť, motivovať a inšpirovať sa navzájom. Tento jedinečný čas, ktorý nastal, máme – tak ako vždy – na výber: rútiť sa to priepasti strachu, stresu či paniky, alebo sa zhlboka nadýchnuť a hľadať možnosti, ako ďalej. Ako žiť – po novom, lepšie, zodpovednejšie nielen voči sebe, ale voči svojim blízkym a okoliu, životnému prostrediu, ktorého sme všetci súčasťou.

Pre koho je blog určený

Články, ktoré budeme postupne uverejňovať sú od nás pre vás všetkých, ktorí bažíte po nových možnostiach a hľadíte vpred. Pre vás, ktorí chcete niečo (z)meniť - na sebe, vo svojom živote, či v živote a prostredí okolo nás, ale neviete ako a čím začať, alebo aké všelijaké možnosti sú :)